Sealed Power 7370M.026MM Main Bearing
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
21
quantity
Product details
Category
  • Country Of Origin: United States
  • Model Number: 7370M.026MM
  • Item Package Dimension: 6.16" L x 3.73" W x 1.76" H
  • Item Package Weight: 1.24 lb
UPC 614046366053
Model 7370M.026MM
Brand Name Sealed Power
Item Weight 1.5 Pounds
Part Number 7370M026MM
Bearing Type Ball Bearing
Manufacturer Sealed Power
Material Type Copper
Bearing Number 7370M 026MM